Speelschema Eredivisie 2017 2018

Het Eredivisie seizoen is van 11 augustus 2017 tot en met 6 mei 2018. De winterstop is van 25 december 2017 tot en met 18 januari 2018. Kijk voor de stand in de Eredivisie hier.
Schema topwedstrijden
zondag, 17 sep 2017
16:45PSV1-0Feyenoord
zondag, 22 okt 2017
14:30Feyenoord1-4Ajax
zondag, 10 dec 2017
16:45Ajax-:-PSV
zondag, 21 jan 2018
14:30Ajax-:-Feyenoord
zondag, 25 feb 2018
14:30Feyenoord-:-PSV
zondag, 15 apr 2018
16:45PSV-:-Ajax

Programma Eredivisie seizoen 2017 2018

Speelronde 1 - 11,12,13 augustus
vrijdag 11 augustus
ADO Den HaagFC Utrecht0-3
zaterdag, 12 augustus
VVV-VenloSparta3-0
PSVAZ3-2
HeraclesAjax2-1
VitesseNAC4-1
zondag, 13 augustus
PEC ZwolleRoda JC4-2
FeyenoordTwente2-1
Willem IIExcelsior1-2
GroningenHeerenveen3-3

Speelronde 2 - 18,19,20 augustus
vrijdag 18 augustus
Roda JCVitesse1-3
zaterdag, 19 augustus
TwenteVVV-Venlo1-2
AZADO Den Haag2-0
HeerenveenHeracles1-1
zondag, 20 augustus
ExcelsiorFeyenoord0-1
AjaxGroningen3-1
UtrechtWillem II2-0
SpartaZwolle1-1
NACPSV1-4

Speelronde 3 - 25,26,27 augustus
vrijdag 25 augustus
NACSparta2-2
zaterdag, 26 augustus
VitesseAZ1-2
ADO Den HaagHeerenveen1-2
ZwolleTwente2-0
HeraclesExcelsior2-2
zondag, 27 augustus
FeyenoordWillem II5-0
VVV-VenloAjax0-2
PSVRoda JC2-0
GroningenUtrecht2-1

Speelronde 4 - 9,10 september
zaterdag, 9 september
Willem IIADO Den Haag1-2
HeraclesFeyenoord2-4
AjaxZwolle3-0
ExcelsiorVitesse0-3
zondag, 10 september
HeerenveenPSV2-0
UtrechtRoda JC2-0
SpartaTwente1-0
AZNAC2-1
GroningenVVV-Venlo1-1

Speelronde 5 - 15,16,17 september
vrijdag, 15 september
SpartaAZ0-2
zaterdag, 16 september
ExcelsiorHeerenveen1-2
Roda JCWillem II1-3
NACGroningen2-1
ZwolleHeracles2-1
zondag, 17 september
TwenteUtrecht4-0
ADO Den HaagAjax1-1
VitesseVVV-Venlo1-0
PSVFeyenoord1-0

Speelronde 6 - 23,24 september
zaterdag, 23 september
Willem IIHeerenveen1-2
FeyenoordNAC0-2
HeraclesRoda JC2-1
ADO Den HaagSparta1-0
zondag, 24 september
UtrechtPSV1-7
AjaxVitesse1-2
VVV-VenloZwolle1-1
GroningenTwente1-0
AZExcelsior0-2

Speelronde 7 - 29,30 september 1 oktober
vrijdag, 29 september
TwenteHeracles2-1
zaterdag 30 september
NACADO Den Haag0-1
ZwolleGroningen3-2
PSVWillem II4-0
ExcelsiorVVV-Venlo0-2
zondag, 1 oktober
AZFeyenoord0-4
HeerenveenAjax0-4
VitesseUtrecht1-1
SpartaRoda JC1-2

Speelronde 8 - 14,15 oktober
zaterdag, 14 oktober
Roda JCNAC1-0
AjaxSparta4-0
FeyenoordZwolle0-0
UtrechtHeerenveen3-1
zondag, 15 oktober
HeraclesVitesse1-1
Willem IITwente3-1
VVV-VenloPSV2-5
GroningenAZ1-1
ADO Den HaagExcelsior1-2

Speelronde 9 - 20,21,22 oktober
vrijdag, 20 oktober
GroningenWillem II0-1
zaterdag, 21 oktober
NACZwolle0-2
ExcelsiorSparta1-1
VVV-VenloADO Den Haag0-2
TwenteRoda JC3-0
zondag, 22 oktober
PSVHeracles3-0
FeyenoordAjax1-4
AZUtrecht3-0
HeerenveenVitesse0-4

Speelronde 10 - 27,28,29 oktober
vrijdag, 27 oktober
TwenteExcelsior1-3
zaterdag, 28 oktober
HeraclesVVV-Venlo3-0
Roda JCFeyenoord1-1
Willem IIAjax1-3
ZwolleADO Den Haag2-0
zondag, 29 oktober
VitessePSV2-4
UtrechtNAC2-2
SpartaGroningen2-1
HeerenveenAZ1-2

Speelronde 11 - 3,4,5 november
vrijdag, 3 november
SpartaHeerenveen0-0
zaterdag, 4 november
AZWillem II3-2
ExcelsiorRoda JC1-0
HeraclesGroningen2-1
VVV-VenloNAC0-0
zondag, 5 november
ADO Den HaagFeyenoord2-2
AjaxUtrecht1-2
VitesseZwolle0-0
PSVTwente4-3

Speelronde 12 - 18,19 november
zaterdag, 18 november
TwenteHeerenveen0-4
FeyenoordVVV-Venlo1-1
NACAjax0-8
Willem IISparta2-2
zondag, 19 november
ADO Den HaagHeracles4-1
ZwollePSV0-1
UtrechtExcelsior3-1
GroningenVitesse4-2
Roda JCAZ0-1

Speelronde 13 - 24,25,26 november
vrijdag, 24 november
AZTwente20:00
zaterdag, 25 november
VVV-VenloWillem II18:30
HeraclesNAC19:45
GroningenFeyenoord19:45
HeerenveenZwolle20:45
zondag, 26 november
AjaxRoda JC12:30
ExcelsiorPSV14:30
SpartaUtrecht14:30
VitesseADO Den Haag16:45

Speelronde 14 - 1,2,3 december
vrijdag, 1 december
ZwolleUtrecht20:00
zaterdag, 2 december
ADO Den HaagGroningen18:30
TwenteAjax18:30
FeyenoordVitesse20:45
Willem IIHeracles20:45
zondag, 3 december
VVV-VenloAZ12:30
PSVSparta14:30
Roda JCHeerenveen14:30
NACExcelsior16:45

Speelronde 15 - 8,9,10 december
vrijdag, 8 december
Willem IINAC20:00
zaterdag, 9 december
HeerenveenVVV-Venlo18:30
AZHeracles19:45
ExcelsiorZwolle19:45
TwenteADO Den Haag20:45
zondag, 10 december
Roda JCGroningen12:30
UtrechtFeyenoord14:30
SpartaVitesse14:30
AjaxPSV16:45

Speelronde 16 - 12,13,14 december
dinsdag, 12 december
NACTwente18:30
ZwolleAZ20:45
woensdag, 13 december
VitesseWillem II18:30
GroningenPSV18:30
VVV-VenloUtrecht19:45
FeyenoordHeerenveen20:45
ADO Den HaagRoda JC20:45
donderdag, 14 december
HeraclesSparta18:30
AjaxExcelsior20:45

Speelronde 17 - 16,17 december
zaterdag, 16 december
HeerenveenNAC18:30
Willem IIZwolle18:30
PSVADO Den Haag19:45
TwenteVitesse20:45
Roda JCVVV-Venlo20:45
zondag, 17 december
SpartaFeyenoord12:30
UtrechtHeracles14:30
AZAjax14:30
ExcelsiorGroningen16:45

Speelronde 18 - 22,23,24 december
vrijdag, 22 december
ADO Den HaagZwolle20:00
zaterdag, 23 december
VVV-VenloHeracles18:30
AZHeerenveen19:45
PSVVitesse19:45
ExcelsiorTwente20:45
zondag, 24 december
GroningenSparta12:30
AjaxWillem II14:30
NACUtrecht14:30
FeyenoordRoda JC16:45

Speelronde 19 - 19,20,21 januari
vrijdag, 19 januari
UtrechtAZ20:00
zaterdag, 20 januari
Roda JCTwente18:30
ZwolleNAC19:45
ADO Den HaagVVV-Venlo19:45
VitesseHeerenveen20:45
zondag, 21 januari
SpartaExcelsior12:30
AjaxFeyenoord14:30
Willem IIGroningen14:30
HeraclesPSV16:45

Speelronde 20 - 26,27,28 januari
vrijdag, 26 januari
HeerenveenSparta20:00
zaterdag, 27 januari
GroningenHeracles18:30
TwentePSV19:45
ZwolleVitesse19:45
NACVVV-Venlo20:45
zondag, 28 januari
UtrechtAjax12:30
FeyenoordADO Den Haag14:30
Roda JCExcelsior14:30
Willem IIAZ16:45

Speelronde 21 - 2,3,4 februari
vrijdag, 2 februari
VitesseGroningen20:00
zaterdag, 3 februari
HeerenveenTwente18:30
AZRoda JC19:45
PSVZwolle19:45
HeraclesADO Den Haag20:45
zondag, 4 februari
ExcelsiorUtrecht12:30
SpartaWillem II14:30
VVV-VenloFeyenoord14:30
AjaxNAC16:45

Speelronde 22 - 6,7,8 februari
dinsdag, 6 februari
TwenteAZ18:30
ZwolleHeerenveen20:45
woensdag 7 februari
UtrechtSparta18:30
PSVExcelsior18:30
Willem IIVVV-Venlo19:45
NACHeracles20:45
Roda JCAjax20:45
donderdag 8 februari
ADO Den HaagVitesse18:30
FeyenoordGroningen20:45

Speelronde 23 - 10,11 februari
zaterdag 10 februari
HeraclesWillem II18:30
UtrechtZwolle18:30
SpartaPSV19:45
HeerenveenRoda JC20:45
AZVVV-Venlo20:45
zondag, 11 februari
AjaxTwente12:30
VitesseFeyenoord14:30
ExcelsiorNAC14:30
GroningenADO Den Haag16:45

Speelronde 24 - 16,17,18 februari
vrijdag, 16 februari
VVV-VenloGroningen20:00
zaterdag, 17 februari
VitesseExcelsior18:30
NACAZ19:45
PSVHeerenveen19:45
ADO Den HaagWillem II20:45
zondag, 18 februari
Roda JCUtrecht12:30
FeyenoordHeracles14:30
TwenteSparta14:30
ZwolleAjax16:45

Speelronde 25 - 23,24,25 februari
vrijdag, 23 februari
GroningenNAC20:00
zaterdag, 24 februari
AZSparta18:30
HeerenveenExcelsior19:45
HeraclesZwolle19:45
VVV-VenloVitesse20:45
zondag, 25 februari
AjaxADO Den Haag12:30
FeyenoordPSV14:30
Willem IIRoda JC14:30
UtrechtTwente16:45

Speelronde 26 - 2,3,4 maart
vrijdag, 2 maart
HeerenveenWillem II20:00
zaterdag, 3 maart
PSVUtrecht18:30
ExcelsiorAZ18:30
Roda JCHeracles20:45
NACFeyenoord20:45
zondag, 4 maart
ZwolleVVV-Venlo12:30
SpartaADO Den Haag14:30
VitesseAjax14:30
TwenteGroningen16:45

Speelronde 27 - 9,10,11 maart
vrijdag, 9 maart
HeraclesTwente20:00
zaterdag, 10 maart
ADO Den HaagNAC18:30
VVV-VenloExcelsior19:45
Willem IIPSV19:45
Roda JCSparta20:45
zondag, 11 maart
GroningenZwolle12:30
UtrechtVitesse14:30
AjaxHeerenveen14:30
FeyenoordAZ16:45

Speelronde 28 - 16,17,18 maart
vrijdag, 16 maart
ExcelsiorADO Den Haag20:00
zaterdag, 17 maart
TwenteWillem II18:30
PSVVVV-Venlo19:45
VitesseHeracles19:45
HeerenveenUtrecht20:45
zondag, 18 maart
AZGroningen12:30
SpartaAjax14:30
NACRoda JC14:30
ZwolleFeyenoord16:45

Speelronde 29 - 31 maart, 1 april
zaterdag, 31 maart
ZwolleSparta18:30
VitesseRoda JC18:30
PSVNAC19:45
Willem IIUtrecht20:45
ADO Den HaagAZ20:45
zondag, 1 april
VVV-VenloTwente12:30
HeraclesHeerenveen14:30
GroningenAjax14:30
FeyenoordExcelsior16:45

Speelronde 30 - 6,7,8 april
vrijdag, 6 april
ExcelsiorWillem II20:00
zaterdag, 7 april
NACVitesse18:30
AZPSV19:45
Roda JCZwolle19:45
SpartaVVV-Venlo20:45
zondag, 8 april
UtrechtADO Den Haag12:30
TwenteFeyenoord14:30
HeerenveenGroningen14:30
AjaxHeracles16:45

Speelronde 31 - 13,14,15 april
vrijdag, 13 april
HeraclesAZ20:00
zaterdag, 14 april
ADO Den HaagTwente18:30
VitesseSparta19:45
VVV-VenloHeerenveen19:45
ZwolleExcelsior20:45
zondag, 15 april
NACWillem II12:30
FeyenoordUtrecht14:30
GroningenRoda JC14:30
PSVAjax16:45

Speelronde 32 - 17,18,19 april
dinsdag, 17 april
TwenteZwolle18:30
HeerenveenADO Den Haag20:45
woensdag, 18 april
AZVitesse18:30
Roda JCPSV18:30
ExcelsiorHeracles19:45
SpartaNAC19:45
AjaxVVV-Venlo20:45
donderdag, 19 april
UtrechtGroningen18:30
Willem IIFeyenoord20:45

Speelronde 33 - 29 april
zondag, 29 april
ADO Den HaagPSV14:30
AjaxAZ14:30
GroningenExcelsior14:30
FeyenoordSparta14:30
NACHeerenveen14:30
VitesseTwente14:30
ZwolleWillem II14:30
HeraclesUtrecht14:30
VVV-VenloRoda JC14:30

Speelronde 34 - 6 mei
zondag, 6 mei
AZZwolle14:30
UtrechtVVV-Venlo14:30
TwenteNAC14:30
PSVGroningen14:30
Roda JCADO Den Haag14:30
HeerenveenFeyenoord14:30
Willem IIVitesse14:30
ExcelsiorAjax14:30
SpartaHeracles14:30

Mr Green

Eredivisie nieuws

Mr Green